Shop

ALG

ALG olarak sektörümüze ait sahip olmamız gereken tüm sertifikalar sahibiz. Çocuk giyim modasını takip ederek ürettiğimiz giyim ürünlerini, en gelişmiş ve yeni tekstil makineleriyle üretiyoruz.

ALG HAKKINDA

HAKKIMIZDA 1998 yılında "En kaliteli ürün, en uygun fiyat" ilkesiyle yola çıkan ALG , geçen 27 yıllık süreçte yenilikçi ve rekabetçi ürün çeşitliliği ile yurt içi ve yurt dışı piyasalarda marka olmuş bir firma olmayı başarmıştır. Almi ve Essu markaları ile çocuk giyimine farklı bir renk getirmiş, Ar-Ge yatırımlarına ve profesyonel iş gücüne önem vererek dünya standartlarında bir işletme olmayı hedeflemiştir. Günümüzde 12.000 m2 kapalı alanda üretim yapan firmamız, sektörde entegre tesise sahip sayılı firmalar arasındadır. ALG , hayatı boyunca dürüst hizmet, kalite ve güven ilkelerinden taviz vermemiş, marka değerinin artması için ilkelerine bağlılığı misyon edinmiştir.

ALMI bir ALG markasıdır.

ALG alt markası olarak hayata geçen ALMI, Güneydoğu Anadolu Bölgesinden başlayarak tüm Türkiye'ye, şimdilerde ise dünyanın birçok ülkesinde başarısını ve adını duyurmaya devam etmektedir.

ALMI MARKAMIZ HAKKINDA

ALMI bir ALG markasıdır. ALG alt markası olarak hayata geçen ALMI, Güneydoğu Anadolu Bölgesinden başlayarak tüm Türkiye'ye, şimdilerde ise dünyanın birçok ülkesinde başarısını ve adını duyurmaya devam etmektedir. İşçilik ve kumaş kalitesi bakımından dünya standartlarında üretimler yapan ALMI markası, çocuklarımızın sağlığını düşünüyor ve %100 pamuk tercih ediyor. Tişört baskılarında kanserojen madde içermeyen boyalar kullanıyor ve yıkandığında bile renk canlılığını koruyan organik bileşenleri tercih ediyoruz. Kalitesinden ödün vermeyen ALMI markası, kısa zaman içinde global düzeyde bir marka olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

ESSU bir ALG markasıdır.

ALG alt markası olarak hayata geçen ESSU, Güneydoğu Anadolu Bölgesinden başlayarak tüm Türkiye'ye, şimdilerde ise dünyanın birçok ülkesinde başarısını ve adını duyurmaya devam etmektedir.

ESSU MARKAMIZ HAKKINDA

ESSU bir ALG markasıdır. ALG alt markası olarak hayata geçen ESSU, Güneydoğu Anadolu Bölgesinden başlayarak tüm Türkiye'ye, şimdilerde ise dünyanın birçok ülkesinde başarısını ve adını duyurmaya devam etmektedir. İşçilik ve kumaş kalitesi bakımından tıpkı ALMI gibi dünya standartlarında üretimler yapan ESSU, çocuklarımızın sağlığını düşünüyor ve %100 pamuk ile üretiliyor. Tişört baskılarında kanserojen madde içermeyen boyalar kullanıyor ve yıkandığında bile renk canlılığını koruyan organik bileşenleri tercih ediyoruz. Kalitesinden ödün vermeyen ESSU markası, kısa zaman içinde global düzeyde bir marka olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!